Relaxační masáž, uvolnění při masáži, mobilní masáž, masáž doma - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně! Relaxační masáž
Mobilní masáž, masáž doma, masáž - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně! Masáž u vás doma
Osvěžující péče při masáži, osvěžující masáž, masáž - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně! Osvěžující péče
Uvolňující atmosféra při masáži, uvolňující masáž, masáž, masér - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně! Uvolňující atmosféra

Masáže - Smyslná párová masáž - Párová masáž - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž

Smyslná masáž párová, je masáž pro dvě osoby

Na co se můžete při párové masáži těšit?

Masáž probíhá ve společné místnosti, na futonu v příjemném prostředí za poslechu hudby, která pohladí duši a za svitu svíček. Jedná se o masáž celého těla. Vychutnejte si nejen příjemnou atmosféru, ale hlavně jemné doteky maséra a masérky. Nechejte se rozmazlovat i různými pomůckami (peříčky, kožešinovými rukavičkami, hedvábnými šátky) jemné doteky mají blahodárný účinek nejen pro tělo, ale hlavně pro psychiku a duši. Masírovaní i maséři jsou zahaleni do sarongu.

Smyslná párová masáž přináší zcela nový prožitek i do Vašeho partnerského soužití. Uvolnění z rukou maséra a masérky bude pro Vás oba zpestřením, zároveň Vás oba naučí vnímat své tělo, své potřeby i potřeby Vašeho partnera.

Minulý rok jsem prošla všemi 4 stupni Shamballa 1024. Shamballa je sloučení různých typů energií: univerzální životní energie/ Reiky/, Mahatma energie neboli JÁ JSEM přítomnost a energie Nanebevzatých mistrů. I při této smyslné masáži se pracuje s energiemi. Párová smyslná masáž je i vhodným dárkem, překvapte svého partnera nebo partnerku exkluzivním dárkem.

S přáním příjemného dne se na Vás těší
Lenka a Honza

Dostupnost Cena Foto

Dostupnost: Na dotaz

Cena: 1 390,- Kč

Fotografie pro vás momentálně připravujeme.

Objednávka masáže

Pokračovat
Mobilní masáž až k vám domů
Mobilní masáž až k vám domů

Užívejte si příjemnou masáž v pohodlí domova. Nemusíte nikam chodit. Každý se cítí nejlépe ve vlastním prostředí a díky tomu se masáže provádějí u vás doma.

Profesionální masáž dle potřeb
Profesionální masáž dle potřeb

Profesionální masáž se nikdy nemine účinkem. Pociťte i vy ten pocit z opravdové a uvolňující masáže. Rezervujte si termín co nejdříve.

Relaxujte u profesionální masáže
Relaxujte u profesionální masáže

Když je masáž dobře prováděná, tak se u ni může i skvěle relaxovat a odpočívat. Výsledek pak pozná každý na vlastní kůži. A to doslova.

Created by Wallis Media

© 2016 - 2023 Wallis Europe s.r.o.