Relaxační masáž, uvolnění při masáži, mobilní masáž, masáž doma - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně! Relaxační masáž
Mobilní masáž, masáž doma, masáž - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně! Masáž u vás doma
Osvěžující péče při masáži, osvěžující masáž, masáž - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně! Osvěžující péče
Uvolňující atmosféra při masáži, uvolňující masáž, masáž, masér - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně! Uvolňující atmosféra

Masáže - Masáž proti celulitidě - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž

Masáž proti celulitidě a formování postavy

Něco na úvod:

V dnešním moderním světě, který lpí až příliš na estetice a perfektním vzhledu, se celulitida stává doslova strašákem ženského světa.

Velkou pozornost ji věnují nejen ženy samy, ale především media, farmaceutický průmysl, masážní salóny, fitcentra a různá centra estetiky.

Zde jde převážně o zájem z pohledu estetiky a krásy

Zájem o celulitidu je opravdu obrovský a každá žena se zajímá hlavně o to, zda ji má a pokud usoudí či zjistí, že ano, tak se jí může co nejrychleji zbavit.

Důvodem velkého rozšíření celulitidy mezi ženami různého věku i různé národnosti je především zvýšený příjem hormonů, hlavně ženského “těhotenského“ progesteronu.

Dále také záleží na tom, jaké jsou stravovací návyky, pitný režim, pohyb, sedavé zaměstnání, psychické stresy, těsné oblečení a jiné aspekty…

Celulitidu dělíme na čtyři stupně. (Podrobnosti Vám sdělím při sezení.)

A rady pro naše klientky? Vám také sdělím osobně, protože je to individuální dle stupně celulitidy.

Masáže proti celulitidě nebo lymfatické masáže:

je dobré absolvovat celou kůru (cca 10 ošetření) a poté chodit na pravidelné udržovací masáže např. 1x za měsíc. Každá žena, ale reaguje jinak, proto je počet terapii vždy individuální.

Vhodné kosmetické prostředky, samomasáže

Nošení volnějšího oblečení, prádla

Relaxace, odpočinek, kvalitní spánek

Pozitivní přístup, sebelásky

Je prokázáno, že pokud se usmíváme, vznikají v našem organismu endorfiny (hormony štěstí), díky nimž se pak cítíme lépe fyzicky i psychicky.

A samozřejmě nesmím zapomenout na kontraindikace:

- infekční onemocnění, záněty, pooperační stav

- kožní problémy, otevřené rány, modřiny, popáleniny

- křečové žíly a cévní onemocnění

- těhotenství (částečná kontraindikace)

Dostupnost Cena Foto

Dostupnost: Na dotaz

Cena: 690,- Kč

Fotografie pro vás momentálně připravujeme.

Objednávka masáže

Pokračovat
Mobilní masáž až k vám domů
Mobilní masáž až k vám domů

Užívejte si příjemnou masáž v pohodlí domova. Nemusíte nikam chodit. Každý se cítí nejlépe ve vlastním prostředí a díky tomu se masáže provádějí u vás doma.

Profesionální masáž dle potřeb
Profesionální masáž dle potřeb

Profesionální masáž se nikdy nemine účinkem. Pociťte i vy ten pocit z opravdové a uvolňující masáže. Rezervujte si termín co nejdříve.

Relaxujte u profesionální masáže
Relaxujte u profesionální masáže

Když je masáž dobře prováděná, tak se u ni může i skvěle relaxovat a odpočívat. Výsledek pak pozná každý na vlastní kůži. A to doslova.

Created by Wallis Media

© 2016 - 2023 Wallis Europe s.r.o.