Relaxační masáž, uvolnění při masáži, mobilní masáž, masáž doma - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně! Relaxační masáž
Mobilní masáž, masáž doma, masáž - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně! Masáž u vás doma
Osvěžující péče při masáži, osvěžující masáž, masáž - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně! Osvěžující péče
Uvolňující atmosféra při masáži, uvolňující masáž, masáž, masér - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně! Uvolňující atmosféra

Masáže - Lymfodrenáž - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž

Manuální lymfodrenáž patří v posledních letech mezi nejvyhledávanější techniky. A to nejen kvůli detoxikaci organismu, ale také pro své relaxační účinky a v neposlední řadě také pro svůj mimořádný vliv v boji proti celulitidě. Lymfodrenáž patří proto pro svou efektivnost k nejvyhledávanějším.

Manuální lymfodrenáž je jemná hmatová technika ovlivňující lymfatický systém.

Absolutní kontraindikace manuální lymfodrenáže:

- nádorové onemocnění, které není v remisi

- akutní bakteriální nebo virové onemocnění

- hyperfunkce štítné žlázy

Relativní kontraindikace:

- bolestivá menstruace

- těhotenství do 3 měsíce

- vysoký krevní tlak

- onemocnění jater a ledvin

- onemocnění štítné žlázy

Manuální lymfodrenáž je velmi účinná v boji proti lymfedému.

Cílem manuální lymfodrenáže je především podpora odtoku lymfy bez posilování přítoku krve. Manuální lymfodrenáž nesmí bolet.

Důležité: V průběhu lymfodrenáže a po ní je nezbytné doplňování tekutin. Tělo se tak lépe čistí. Po proceduře zákazník často cítí únavu, měl by se vyvarovat větších fyzických aktivit a konzumace alkoholu.

Dostupnost Cena Foto

Dostupnost: Na dotaz

Cena: od 490

Fotografie pro vás momentálně připravujeme.

Objednávka masáže

Pokračovat
Mobilní masáž až k vám domů
Mobilní masáž až k vám domů

Užívejte si příjemnou masáž v pohodlí domova. Nemusíte nikam chodit. Každý se cítí nejlépe ve vlastním prostředí a díky tomu se masáže provádějí u vás doma.

Profesionální masáž dle potřeb
Profesionální masáž dle potřeb

Profesionální masáž se nikdy nemine účinkem. Pociťte i vy ten pocit z opravdové a uvolňující masáže. Rezervujte si termín co nejdříve.

Relaxujte u profesionální masáže
Relaxujte u profesionální masáže

Když je masáž dobře prováděná, tak se u ni může i skvěle relaxovat a odpočívat. Výsledek pak pozná každý na vlastní kůži. A to doslova.

Created by Wallis Media

© 2016 - 2023 Wallis Europe s.r.o.