Relaxační masáž, uvolnění při masáži, mobilní masáž, masáž doma - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně! Relaxační masáž
Mobilní masáž, masáž doma, masáž - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně! Masáž u vás doma
Osvěžující péče při masáži, osvěžující masáž, masáž - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně! Osvěžující péče
Uvolňující atmosféra při masáži, uvolňující masáž, masáž, masér - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně! Uvolňující atmosféra

Masáže - Lifting obličeje - Lifting - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž

Manuální lifting je nová revoluční metoda, kterou dokážeme bez pomocí skalpelu výrazně omladit obličej. Již po prvním ošetření podstatně vyhladíme vrásky, zregenerujeme a napneme pleť a obličej klienta se doslova rozzáří novou vitalitou.

Manuální lifting obličeje je velmi jemná technika, šetrná k pokožce a doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvení kůže, dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, k zrychlení odvodu odpadních látek, metabolismu a k úbytku podkožního tuku.

Vzhled a kvalita pleti se manuálním liftingem zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy zmizí a klient odchází zcela s novou tváří.

Výsledkem této speciální techniky je tedy nejen prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti.

Doporučujeme 8-10 x ošetření, 2x týdně, po té pravidelná masáž udržovací.

Účinky liftingu:

1. Příjemné uvolnění, působí tišivě na nervové zakončení v kůži

2. Prokrvení při masáži povzbudíme krevní oběh, proto se zlepšuje barva kůže a její dýchání. Dochází k rychlejšímu odplavení kyseliny mléčné a tím zmírňuje svalovou únavu.

3. Urychlení tkáňového metabolismu v kůži má za následek úbytek podkožního tuku.

4. Z kožního povrchu se mechanicky odstraní zrohovatělé zbytky buněk (kůže získává svěží vzhled).

5. Mechanickým tlakem dojde k uvolnění mazových a potních žláz jejich výměšků.

6. Jemným působením na mimické svaly zmírňuje masáž únavu a příznivě ovlivňuje nervovou soustavu.

7. Pravidelná masáž může upravit menší oběhové poruchy, zmírnit městnání krve a tkáňového moku i otoky v tkáních a prostřednictvím nervových vláken může působit i na jiné orgány.

Masáží se uvolní napětí obličeje.

Kontraindikace:

1. Hnisavá onemocnění nebo jiné zánětlivé projevy na kůži obličeje.

2. Bolestivé záněty obličejových nervů.

Co krásu ohrožuje?

Pleti škodí nadměrné slunečné záření, suchý vzduch, extrémní horko, chlad, vítr a smog. V této oblasti je důležité pravidelné večerní i ranní očištění pleti.

Důkladná hydratace a výživa pomocí pleťových krémů, olejů či masek a dostatečná ochrana před sluncem. Používat krémy s vyšším faktorem.

Prevence – co můžeme udělat pro krásu

- Pitný režim (4dl na 10 kg váhy denně)

- Psychická pohoda

- Kvalitní spánek

- Relaxace

- Pohyb na čerstvém vzduchu

- Očištění pleti

Dostupnost Cena Foto

Dostupnost: Na dotaz

Cena: 390,- Kč

Fotografie pro vás momentálně připravujeme.

Objednávka masáže

Pokračovat
Mobilní masáž až k vám domů
Mobilní masáž až k vám domů

Užívejte si příjemnou masáž v pohodlí domova. Nemusíte nikam chodit. Každý se cítí nejlépe ve vlastním prostředí a díky tomu se masáže provádějí u vás doma.

Profesionální masáž dle potřeb
Profesionální masáž dle potřeb

Profesionální masáž se nikdy nemine účinkem. Pociťte i vy ten pocit z opravdové a uvolňující masáže. Rezervujte si termín co nejdříve.

Relaxujte u profesionální masáže
Relaxujte u profesionální masáže

Když je masáž dobře prováděná, tak se u ni může i skvěle relaxovat a odpočívat. Výsledek pak pozná každý na vlastní kůži. A to doslova.

Created by Wallis Media

© 2016 - 2023 Wallis Europe s.r.o.