Relaxační masáž, uvolnění při masáži, mobilní masáž, masáž doma - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně! Relaxační masáž
Mobilní masáž, masáž doma, masáž - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně! Masáž u vás doma
Osvěžující péče při masáži, osvěžující masáž, masáž - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně! Osvěžující péče
Uvolňující atmosféra při masáži, uvolňující masáž, masáž, masér - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně! Uvolňující atmosféra

Masáže - Havajská masáž Lomi Lomi - Masáž - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž

Havajská masáž označována za perlu mezi masážemi, má přezdívku Loving Hand (laskavé ruce)

Používáme u ní velmi plynulé, měkké i hluboké techniky, které jsou vykonávány nejen prsty a dlaněmi, ale především předloktím a lokty.

Základním prvkem masáže jsou rytmické pohyby po klientově těle s využitím harmonické hudby.

Ve spojení s aromatických olejů má havajská masáž vysoce terapeutický a relaxační účinek.

Historie Havajské masáže Lomi Lomi

Tato terapie je odpradávna praktikována na Havajských ostrovech a je předávaná z generace na generaci.

Zaměřuje se nejen na aspekt fyzický a psychický, ale zároveň také aspekt energetický a duchovní. Vychází z ostrovní léčitelské tradice a filosofie Hunu, jejížm cílem je zachování celkového zdraví a harmonie lidksé bytosti.

Tato filozofie obsahuje 7 principů HUNA, které jsou zároveň i proncipem havajské masáže

1. Svět je to, co si myslíme, že je – realita je vždy odrazem toho, jak svět my sami vidíme a vnímáme.

2. Není žádných omezení – existují pouze ty překážky, které si vytvoříme nesprávným myšlením.

3. Energie proudí tam, kam se soustředíme – kam se soustředí naše pozornost a dech, tam lze měnit energetický i hmotný stav.

4. Teď je okamžik moci – minulost už byla, budoucnost teprve přijde, pouze přítomnost je okamžik, se kterým můžeme něco udělat

5. Milovat znamená být šťastný – pocit štěstí je nám v lásce tou nejlepší nápovědou.

6. Všechna síla pochází zevnitř – uvnitř sebe máme vše, co potřebujeme. Nenecháme se zablokovat výchovou, okolnostmi ani prostředím.

7. Účinnost je mírou pravdy – jestliže náš život není takový, jaký bychom si přáli, změňme své myšlení.

Účinky havajské masáže Lomi Lomi:

Havajská masáž stimuluje přírodní síly organismu.

Díky zvýšenému proudění energie v těle se odstraňuje velké množství fyzických, mentálních nebo energetických blokád a dochází k hluboké relaxaci a harmonizaci organismu.

Dále také:

- Odstraňuje napětí ve svalech, zvyšuje pohybové schopnosti, uvolňuje svalové spazmy a kloubní spojení

- Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém

- Zlepšuje neurologické problémy a imunitní systém

- Detoxikuje

- Umocňuje pocity klidu a pohody

Často se u klientů mění reakce na prostředí mezi lidmi i vztah k sobě samému, lidé se dokážou rychle a snadněji rozhodovat a řešit i nejzásadovější otázky svého osobního i profesního vývoje.

Díky hlubšímu propojení se sebou samým takový člověk nachází odpovědi, které ho vnitřně tíží a zají.

Havajská masáž – při havajské masáži jsou veškeré pohyby maséra synchronizovány s masáží, která je střídavě vykonávána na levé a pravé straně těla s velkým přihlédnutím na proces dýchání.

Terapie začíná jemným zklidněním, po kterém pomalu přicházíme k vlastnímu smyslu masáže.

Aby měla havajská masáž smysl, měla by trvat 1-1,5 hodiny, nicméně tato masáž není nijak striktní, a proto není časově omezena.

Její načasování by mělo být pro chvíle volna, po práci, s vědomím, že po masáži bude následovat dostatečná doba relaxace a odpočinku.

Dostupnost Cena Foto

Dostupnost: Na dotaz

Cena: 650,- Kč

Fotografie pro vás momentálně připravujeme.

Objednávka masáže

Pokračovat
Mobilní masáž až k vám domů
Mobilní masáž až k vám domů

Užívejte si příjemnou masáž v pohodlí domova. Nemusíte nikam chodit. Každý se cítí nejlépe ve vlastním prostředí a díky tomu se masáže provádějí u vás doma.

Profesionální masáž dle potřeb
Profesionální masáž dle potřeb

Profesionální masáž se nikdy nemine účinkem. Pociťte i vy ten pocit z opravdové a uvolňující masáže. Rezervujte si termín co nejdříve.

Relaxujte u profesionální masáže
Relaxujte u profesionální masáže

Když je masáž dobře prováděná, tak se u ni může i skvěle relaxovat a odpočívat. Výsledek pak pozná každý na vlastní kůži. A to doslova.

Created by Wallis Media

© 2016 - 2023 Wallis Europe s.r.o.