Relaxační masáž, uvolnění při masáži, mobilní masáž, masáž doma - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně! Relaxační masáž
Mobilní masáž, masáž doma, masáž - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně! Masáž u vás doma
Osvěžující péče při masáži, osvěžující masáž, masáž - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně! Osvěžující péče
Uvolňující atmosféra při masáži, uvolňující masáž, masáž, masér - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně! Uvolňující atmosféra

Masáže - Breussova masáž - Masáž - Masáže, relaxace, masáž doma, kvalitní masáž

Breussova masáž se provádí manuálně

Je to jemná, citlivá, energetická masáž zad a páteře, která výrazně uvolňuje tělesné, psychické i duševní blokády.

Historie Breussovy masáže:

Breussovu masáž vyvinul na základě svých dlouhodobých zkušeností a léčitelské práce Rudolf Breuss z rakouského Bludenze.

Rudolf Breuss byl uznávaným léčitelem a expertem přírodní medicíny.

V Čechách se proslavil také svou léčebnou kúrou proti rakovině na základě až 42denních půstů s pitím zeleninových šťáv, kterou detailně popisuje v knize Rakovina, leukémie a jiné zdánlivě nevyléčitelné nemocí.

Breussova masáž významným způsobem regeneruje a vyživuje meziobratllové ploténky a je klíčem k řešení mnoha problémů v pohybovém aparátu, obzvláště v oblasti kříže a beder. Podle Rudolfa Breusse neexistují zničené nebo opotřebené ploténky, ale pouze zdegenerované. A ty se dajíí pravidelnou masáží obnovit.

Ploténka je porézní houba, která je z 90 % složená z vody. K dobré funkci tedy potřebuje nejen vodu (je důležité dodržovat pitný režim (, ale také výživu. (Pozn.: ploténky se regenerují v noci, proto je dobré se před spaním protáhnout, aby byla páteř uvolněná).

Breussovou masáží páteře se různými speciálními hmaty vlastně oddalují obratle od sebe, aby ploténka měla místo a vmasírovává se třezalkový olej. Tímto se docílí nabobtnání meziobratlových plotének, uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla. Po jemné masáži se položí na páteř hedvábný papír a postupným přikládáním rukou dochází k magnetizování. Třezalkový olej proniká hlouběji do páteře a nečistoty se působením osmózy hromadí na drsné straně papíru.

Při Breussově masáži se také automaticky ošetřují akupresurní body, které jsou vyústění spojnic orgánů a jsou uloženy podél páteře na meridiánu močového měchýře. Aktivováním těchto bodů dochází, kromě výrazného uvolnění páteře a páteře a odstranění bolesti zad, často i k vyřešení různých psychických blokád.

Breussovu masáž je možné dle potřeby libovolně opakovat.

Dostupnost Cena Foto

Dostupnost: Na dotaz

Cena: 350,- Kč

Fotografie pro vás momentálně připravujeme.

Objednávka masáže

Pokračovat
Mobilní masáž až k vám domů
Mobilní masáž až k vám domů

Užívejte si příjemnou masáž v pohodlí domova. Nemusíte nikam chodit. Každý se cítí nejlépe ve vlastním prostředí a díky tomu se masáže provádějí u vás doma.

Profesionální masáž dle potřeb
Profesionální masáž dle potřeb

Profesionální masáž se nikdy nemine účinkem. Pociťte i vy ten pocit z opravdové a uvolňující masáže. Rezervujte si termín co nejdříve.

Relaxujte u profesionální masáže
Relaxujte u profesionální masáže

Když je masáž dobře prováděná, tak se u ni může i skvěle relaxovat a odpočívat. Výsledek pak pozná každý na vlastní kůži. A to doslova.

Created by Wallis Media

© 2016 - 2023 Wallis Europe s.r.o.